Obavještenje za udruženja građana i javne ustanove na području općine Tešanj

Sportski savez općine Tešanj obavještava sva udruženja građana sa sportskim predznakom na području općine Tešanj da će javna rasprava u vezi pripreme Nacrta Budžeta Općine Tešanj za 2016. godinu, biti upriličena 11.09.2015. godine (petak), u 11 sati, u staroj sali Općinskog vijeća Tešanj.

Dokument okvirnog budžeta Općine Tešanj za period 2016. – 2018. godine imate u prilogu teksta:

DOB 2016-2018_narativni_dio

DOB_2016-2018

Molimo sve predstavnike sportskih udruženja općine Tešanj da se odazovu zakazanoj javnoj raspravi i na istoj iznesu svoje prijedloge, sugestije ili eventualne  primjedbe u vezi pripreme Nacrta Budžeta Općine Tešanj za 2016 godinu.

Sportski savez općine Tešanj je u proteklom periodu dostavio Općini Tešanj Prijedlog Jedinstvenog dokumenta u oblasti sporta općine Tešanj čiji se sadržaj možete pogledati:

JEDINSTVENI-OPĆINSKI-DOKUMENT-U-OBLASTI-SPORTA-PRIJEDLOG

Kancelarija Sportskog saveza općine Tešanj otvorena je svakim radnim danom od 08,00 do 12,00 sati za eventualne konsultacije prije same javne rasprave.

Sportski pozdrav!

cropped-ssot.png