Tabela nakon 4. kola Druge lige Federacije BiH – grupa Centar

Kompletirano je i 4. kolo Druge lige Federacije BiH – grupa Centar, u kojoj nastupaju naši predstavnici NK “TOŠK” Tešanj, FK “BORAC” Jelah i NK “POBJEDA” Tešanjka. NK “TOŠK” je ostvario četvrtu pobjedu za redom pobjedom u gostima protiv NK “NATRON” Maglaj rezultatom 1:0, gol je postigao Mahmutović. FK “BORAC  je na Šibovima deklasirao goste iz Zavidovića rezultatom 4:0, dok je NK “POBJEDA” remizirala kod kuće protiv neugodne ekipe NK “FAMOS” iz Hrasnice rezultatom 1:1. Ostali rezultati 4 kola: NK “AZOT” – NK “BOSNA SEMA” 2:0, FK “RUDAR” (Zenica) – NK “USORA” 1:1, NK “ŽEPČE” – FK “MLADOST” 3:1, NK “ILIJAŠ” – FK “RADNIK” 1:1. Sobodna je bila ekipa FK “RUDAR” iz Breze.

U nastavku donosimo tabelu Druge lige FBiH – grupa Centar (autor Jasko Sadiković).

tabela

Ovom pobjedom Tošk je učvrstio čelnu poziciju na tabeli i nadamo se da je ovo uvertira pred utakmicu Kupa FBiH u srijedu sa ekipom Podgrmeča.