Takmičari KBS “Borac” i CBS “Tešanj” uspješni na “KUPU NACIJA” u Prijedoru.

Takmičarske ekipe naših kickboxing klubova: Kluba borilačkih sportova “Borac”Jelah i Centra borilačkih sportova “Tešanj” i dalje nastavljaju sa žetvom medalja. Ovog puta su bili veoma uspješni na međunarodnom kickboxing turniru “KUP NACIJA” u Prijedoru, održanom 14.11.2015.godine.

Ekipa KBS “Borac” je, pored svojih standardnih i iskusnih takmičara, u Prijedoru nastupila i sa 3 nova člana te osvojila ukupno 7 medalja: 3 zlatne i 4 srebrene. 1

Šampion Hasan Huseinbašić je ponovo potvrdio da je najbolji, osvojio je 2 zlatne medalje,3 dok je nova takmičarka Imann Kepeš na svom prvom zvaničnom takmičenju osvojila i prvu medalju – srebro.2

Ekipa CBS “Tešanj” je takođe bila uspješna na ovom takmičenju, šampionka Jasmina Merdić je nastavila sa odličnim rezultatima u ovoj godini, u finalu je pobjedila suparnicu iz Banja Luke te je ujedno proglašena i za najuspješniju seniorku u disciplini low kick.4

Jasmini je ovo bila i zadnja provjera spremnosti za 2. dio Svjetskog prvenstva koje se održava u Irskoj – Dablin,  gdje će se kao član reprezentacije BiH takmičiti u disciplini full contact.