Edin Šaranović novi šef struke u NK “TOŠK” Tešanj.

Upravni odbor NK “TOŠK” Tešanj imenovao je danas Edina Šaranovića za novog Šefa stručnog štaba. Nekadašnji fudbaler “TOŠK”-a, “Sarajeva”, poljskog “Pogona”, ruskog “Sokola”, slovenskog “Primorja”, te hrvatskih ligaša “Slavena”, “Međumurja” i “Zadra”, od danas je ponovo na “Lukama”.

Imenovanje Šaranovića za trenera prva je važnija odluka novoizabranog Upravnog odbora na čelu sa predsjednikom Arminom Sejmenovićem. TOŠK je danas počeo pripreme za nastavak takmičenja u Drugoj ligi FBiH grupa “Centar”, gdje se nakon jesenjeg dijela sezone nalazi na 3. mjestu sa 26 osvojenih bodova, 5 manje od jesenjeg prvaka “Radnika” iz Hadžića.

Kako smo već ranije izvještavali, prethodni Upravni odbor “TOŠK”-a je, nakon otkaza Asimu Saračeviću, već bio dogovorio saradnju sa trenerom Vahidinom Imamovićem, ali je nova uprava promijenila tu odluku i odlučila se za “naše gore list”. Novom treneru, kao i novoj Upravi, želimo dosta sreće i uspjeha u nastavku sezone.