Pripremna utakmica FK “Borac” Jelah.

Jučer (subota, 27.02.2016.godine) je u Tuzli, sa početkom u 13:00 sati, odigrana pripremna prijateljska utakmica između NK “Slaven” iz Živinica i našeg FK “Borac” iz Jelaha.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0, a odmah na početku drugog poluvremena, u 53. minuti “Slaven” je poveo sa 1:0. Vrlo brzo uslijedilo je izjednačenje golom mladog Spahića. U nastavku je “Slaven” poveo sa 2:1, nakon toga naši momci su iz jedne akcije poslije kornera imali odličnu priliku za izjednačenje ali je mladi Kondžić pogodio stativu. Do kraja utakmice nije više bilo promjene na semaforu te je konačan rezultat FK “SLAVEN” – FK “BORAC” na kraju glasio 2:1 za ekipu iz Živinica.

Treba napomenuti da je trener Pašić pružio šansu mladim igračima koji su odigrali solidno i opravdali ukazano povjerenje te vjerujemo da će sa svakom novom utakmicom ova ekipa biti sve kvalitetnija.