Vanredna skupština FK “Borac” Jelah.

Jučer (nedjelja, 20.03.2016.godine) je održana Vanredna skupština Fudbalskog kluba “Borac” iz Jelaha.

Preko 45 članova skupštine je jednoglasno, bez ijednog glasa protiv i bez suzdržanih dalo potpunu podršku Upravnom odboru Fudbalskog kluba “Borac” iz Jelaha, te im dalo potpuni legitimitet u daljim naporima da se odupru diskriminacijskom odnosu Saveza prema klubu.

Skupština FK “Borac” je jednoglasno usvojila pet tačaka i zaključaka, koje će, poslije dokumentarne pripreme, biti javno objavljene, i prema kojima će Upravni odbor nastupati u narednom periodu.

Jedno je sigurno, FK “Borac” neće popustiti u svojim zahtjevima pa čak i po cijenu istupanja iz takmičenja u Drugoj ligi FBiH grupa Centar.

Sportski savez općine Tešanj daje punu podršku Fudbalskom klubu “Borac” Jelah, da istraju u svojim namjerama i da se odupru diskriminacijskom odnosu Saveza koji vodi Drugu ligu F BiH – grupa Centar.