Pobjeda naših rukometaša.

Danas (subota, 30.04.2016.godine), je u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj, sa početkom u 18:00 sati, odigrana prvenstvena rukometna utakmica 16. kola Prve lige F BiH – grupa “Sjever”, u kojoj je naša ekipa RK “Bosna TS” iz Tešnja nanijela visok poraz gostima iz Sanskog Mosta, ekipi RK “Sana 7”, a rezultat na kraju glasio 44:24 (poluvrijeme 21:11).

Već na samom otvaranju utakmice domaćin je pokazao nadmoć, razlika u golovima se povećavala iz minuta u minut da bi na kraju narasla na fantastičnih 20 golova prednosti. Kod domaćina se posebno istakako Tucaković Dario sa postignutih 10 golova, potom Martinović Dragan sa 7 te mladi Isaković Armin sa 6 postignutih golova. Kod gostiju, bolji od ostalih bili su Škorić sa 10 te Gredelj sa 6 postignutih golova.

Ova utakmica je takođe imala i humanitarni karakter jer je sav prihod od ulaznica namjenjen za liječenje našeg sugrađanina Emira Kotorića – Kope.