Balkansko prvenstvo u kickboxingu 2016. – Vrbas (Srbija).

Odlične vijesti sa Balkanskog prvenstva u kickboxingu, koje traje od 27.-29.05.2016. godine. Članovi Kluba borilačkih sportova “Borac” Jelah i Centra borilačkih sportova Tešanj ponovo osvajaju medalje i to sve redom zlatne.

Član KBS “Borac” Jelah Elvedin Unkić je u finalnoj borbi pobijedio Reprezentativca Srbije jednoglasnom odlukom sudija 3:0 te osvojio zlatnu medalju i titulu Šampiona Balkana.3

Članica CBS Tešanj Jasmina Merdić je u disciplini Low Kick, jednoglasnom odlukom sudija 3:0 pobijedila reprezentativku Srbije i postala Prvakinja Balkana a ujedno je i izabrana za najbolju seniorku u ovoj disciplini.

2

Član CBS Tešanj Nerdin Fejzović je takođe osvojio zlatnu medalju u disciplini Low Kick, u kategoriji do 67 kg.

Čestitamo našim borcima na ovim odličnim rezultatima i osvojenim medaljama.