Kantonalno takmičenje za lica sa invaliditetom.

Jučer (nedjelja, 24.07.2016.godine) je u Zavidovićima održano 3. Kantonalno takmičenje za lica sa invaliditetom u društvenoj igri pikado. Učešće na ovom takmičenju uzelo je 6 općinskih saveza ZDK.

Prema riječima predsjednika Saveza za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj Sabahudina Mahmutovića, takmičenje je bilo izuzetno dobro organizovano a istom su prisustvovali i Ministar za obrazovanje, nauku, kulturu i sport ZDK te načelnik Općine Zavidovići.

Takmičenje je bilo organizovano ekipno i pojedinačno, te u muškoj i zenskoj konkurenciji.

Naša ekipa Saveza za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj osvojila je treće mjesto, iza pobjedničke ekipe iz Maglaja te drugoplasirane ekipe iz Zavidovića.