Ženska ekipa FK “Borac” Jelah zablistala na gostovanju u Travniku.

Danas (subota, 15.10.2016.godine) ženska ekipa FK “Borac” iz Jelaha, u okviru VII kola Druge ženske nogometne lige FBiH, gostovala je u Travniku, kod ekipe ŽNK “Rosa Brandis” te je prikazala odličnu igru i osvojila nova tri boda, rezultat je na kraju glasio 3:0 za naše nogometašice. Velika pobjeda i odličan povratak naših nogometašica nakon poraza u prošloj utakmici.

I prije utakmice naša ekipa važila je za favorita, što su u ovoj utakmici i potvrdile odličnom igrom i pobjedom. U 16. minutu utakmice naša najefikasnija igračica Nermina Kantić je postigla pogodak za prednost Borca i rezultat 0:1. Na 0:2 povećava Medina Tuka a pet minuta prije kraja utakmice Nermina Kantić postiže svoj drugi pogodak na današnjoj utakmici i postavlja konačan rezultat ŽNK “Rosa Brandis” – ŽFK “Borac” 0:3.

Čestitamo našim djevojkama na odličnoj igri i pobjedi i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.