Naši borci uspješni na “Banja Luka Open 2017”

Jučer, (subota, 11.03.2017. godine), takmičari Kluba borilačkih sportova “Borac” Jelah i Centra borilačkih sportova Tešanj, učestvovali su na međunarodnom kickboxing takmičenju „Banja Luka Open 2017“. Takmičenje je održano u sportskoj dvorani “Obilić” u Banja Luci a domaćin i organizator bio je KBK “Borac iz Banja Luke.  Na ovom prestižnom turniru učešće je uzelo 145 takmičara iz 25 klubova iz 3 države a naši takmičari su bili veoma uspješni.

Takmičarska ekipa Centra borilačkih sportova Tešanj osvojila je 13 medalja: 6 zlatnih, 5 srebrenih, 2 bronzane medalje i pehar za najuspješnijeg takmičara u kategoriji kadeta. Ocjenom stručnog žirija Muamer Dedić proglašen je najuspješnijeg takmičara u uzrasnoj kategoriji kadeta.

Takmičarska ekipa Kluba borilačkih sportova “Borac” Jelah osvojila je 14 medalja: 10 zlatnih, 3 srebrne i 1 bronzanu medalju.