Poraz naših odbojkašica ali vidan napredak u igri.

Jučer (subota, 18.03.2017. godine), u okviru 13. kola Prve odbojkaške lige F BiH u ženskoj konkurenciji (Grupa A 3), naš Ženski odbojkaški klub Tešanj gostovao je u Odžaku, kod ekipe ŽOK “Napredak”. Utakmica je odigrana u sportskoj dvorani u Odžaku, a za nijansu bolja bila je domaća ekipa, koja je u petom, odlučujućem setu, bila konkretnija i ubilježila pobjedu rezultatom 3:2 (po setovima 25:17, 25:23, 22:25, 22:25 i 15:9).

Naše mlade odbojkašice su prikazale odličnu igru, osvojena se dva seta ali je nedostajalo i malo sportske sreće da u potpunosti nadigraju dosta starije i iskusnije odbojkašice iz Odžaka.

Prikazana igra je svakako za  pohvalu ali i dobar motiv za posljednju utakmicu koja je na programu naredne nedjelje, kako bi sezonu završile pobjedom.

Naša ekipa trenutno na tabeli zauzima 7. mjesto,  sa osvojena 3 boda i 6 setova.