Poraz naših odbojkašica u XII kolu.

Ovog vikenda naš Ženski odbojkaški klub Tešanj je, u okviru takmičenja u  Prvoj odbojkaškoj ligi F BiH u ženskoj konkurenciji (Grupa A 3) gostovao kod ekipe ŽOK “Orašje”. Utakmica je odigrana jučer (nedjelja, 12.03.2017.godine) u sportskoj dvorani u Grebnicama (Domaljevac/Šamac), a domaća ekipa bila je bolja rezultatom 3:0 u setovima.

Zabilježen je još jedan poraz, mada su naše mlade odbojkašice, iako oslabljene neigranjem kapitena i svoje ponajbolje igračice, prikazale prilično dobru igru, naročito u prva dva seta. Međutim, ponovio se scenario iz prošle utakmice te su, usljed nedostatka iskustva i rekli bismo, nekakvog “straha” od pobjede, naše mlade odbojkašice izgubile prvi set i pored vođstva od 23:15. Drugi set sličan prvom, takođe minimalno izgubljen. Tek u trećem setu su domaće odbojkašice bile zaista i bolje i rutinski ovaj meč privele kraju.

Naša ekipa trenutno na tabeli zauzima 7. mjesto, sa osvojena 2 boda i 4 seta.

Sljedeću utakmicu naše odbojkašice igraju u Odžaku.