Poraz naših rukometaša.

Proteklog vikenda nastavljeno je takmičenje u Prvoj rukometnoj ligi Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj se takmiči naš Rukometni klub “Bosna TS ” iz Tešnja.

U okviru 13. kola, naši rukometaši su pretrpjeli poraz u Sanskom Mostu, od ekipe “Sana 7”, rezultatom 25:23.

Iako na ovo gostovanje nisu otputovali standardni prvotimci Handžić, Omahić, Dolamić i Došić, naši rukometaši su dobro započeli utakmicu te je rezultat na poluvremenu glasio 12:11 za našu ekipu. Drugo poluvrijeme igralo se gol za gol ali je domaća ekipa uspjela u zadnjim minutama utakmice preokrenuti rezultat usvoju korist, za konačnih 25:23.

U narednom kolu, naši rukometaši na svom terenu dočekuju goste iz Tuzle, ekipu RK “Sloboda Solana”.