Održana Skupština KK “Gradina” Tešanj.

Jučer (srijeda, 24.05.2017. godine), u maloj sali Centra za kulturu i obrazovanje Tešanj, sa početkom u 19,00 sati, održana je redovna sjednica Skupštine Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj.

Sjednicu je uspješno vodio predsjednik Skupštine Vahidin Agić, a istoj su prisustvovali delegati – članovi Skupštine, Uprava i igrači KK “Gradina”, te predstavnik Sportskog saveza općine Tešanj.

Na Skupštini su usvojeni Izvještaj o radu i Finansijski izvještaj za 2016. godinu, Izvještaj Nadzornog odbora, a razmatrane su i aktivnosti Kluba u narednom periodu.

Istaknut je i uspjeh Omladinskih selekcija KK “Gradina” Tešanj – sve četiri selekcije su izborile plasman na “Final four”, završnicu takmičenja Omladinske košarkaške lige, a takođe i informacija da je klub osigurao opstanak u A1 ligi, u kojoj će se takmičiti i u narednoj sezoni.