NK “TOŠK” Tešanj – Uspješan završetak sezone.

Naš Nogometni klub “TOŠK” Tešanj je sezonu 2016/2017. u Drugoj nogometnoj ligi Federacije BiH – grupa “Centar” završio zaista impresivno, sa najvećim brojem osvojenih bodova, više nego ijedan klub u prethodnih 10 godina, sa najboljim napadom (64 postignuta gola) i najboljom odbranom (12 primljenih golova), sa nevjerovatnom gol razlikom +52, te sasvim zasluženo i bez ijedne mrlje ulazi u viši rang takmičenja.

Dolaskom pehara u prostorije Kluba i službenim slikanjem za arhivu, ozvaničen je kraj ove uspješne sezone, igrači odlaze na zasluženi odmor ali za najmlađu Upravu u istoriji Kluba pauze nema, nastavlja se jačanje na svim poljima, od infrastrukture do igračkih pojačanja, kako bi se osigurao što konkurentniji nastup u Prvoj ligi Federacije BiH.

Planirana prozivka i početak nove sezone zakazana je za 01. juli 2017. godine.

Još jednom čestitamo našim šampionima i želimo im puno sreće u novom okruženju – Prvoj nogometnoj ligi Federacije BiH.