full screen background image

Uspjeh omladinskih selekcija KK “Gradina” Tešanj.

Sve omladinske selekcije našeg Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj učestvovale su na završnom turniru Lige mladih – “Final four”, koji je u protekla dva vikenda održan u zeničkoj “Areni”. U prvom dijelu turnira, odigranom u nedjelju, 28.05.2017. godine, pioniri su osvojili drugo mjesto a juniori treće, o čemu smo već ranije izvještavali.

Jučer (nedjelja, 04.06.2017. godine), održan je i drugi dio turnira, takmičenje za pretpionire i kadete.

Naši pioniri osvojili su četvrto mjesto, koje predstavlja veliki uspjeh budući da se radi o dječacima koji tek drugu godinu treniraju zajedno.

Kadeti su u sjajnoj utakmici za treće mjesto pobijedili zenički “Čelik”, sa fantastičnom realizacijom od 100 postignutih poena (Kršić 37, Agić 21).

Naši mladi košarkaši su na najbolji mogući način predstavili svoj klub i naš grad Tešanj i još jednom dokazali da imamo budućnost koja obećava. Čestitamo ovim momcima i njihovim trenerima, sa željom da nastave sa dobrim igrama i rezultatima.

Pioniri KK “Gradina” Tešanj – osvojeno Drugo mjesto na Final four Omladinske lige ZDK

Kadeti KK “Gradina” Tešanj – osvojeno Treće mjesto na Final four Omladinske lige ZDK

Juniori KK “Gradina” Tešanj – osvojeno Treće mjesto na Final four Omladinske lige ZDK

Pretpioniri KK “Gradina” Tešanj – osvojeno Četvrto mjesto na Final four Omladinske lige ZDK

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com