Okončan 21. memorijal “Sakib Subašić Manga”

U Jelahu Pehar Bratstvu,TOŠK 2.,Zvijezda 3. Borac 4.

U Jelahu je okončan 21 memorijal” Sakib Subašić Manga”.U utakmici za 3 mjesto prvoligaš Zvijezda iz Gradačca je savladala domaćina Borca 3:0.U finalnoj utakmici Bratstvo-TOŠK,pobjednik je odlučen u 85 minutu.Gračanlije su iskoristile jednu od 3 prilike,koje su imali u toku utakmice.Pogodio je Kahrimanović,na veliku radost 50 navijača Bratstva.I TOŠK je imao svoje prilike.U prvoj je Skulić previše petljao i prilika je propala.Iz dva slobodna udarca,Mrguda i Suljić,su pogadjali živi zid.Najbolju priliku za Prvoligaša iz Tešnja je imao Kršić u 75 minutu,kada je sam izašao pred odličnog golmana Bratstva.Pokušaj loba Kršiča je pročitao i spasio svoju mrežu.Pehar je na kraju zasluženo pripao ekipi iz Gračanice,jer su ipak pokazali više borbenosti i kolektivne igre.Sudjenje Almina Djulića i kolega odlično,kao i ponašanje navijača.Na kraju čestitke NK Borac za još jednu odličnu organizaciju.