Održana Skupština NK “TOŠK” Tešanj.

Druga sjednica Skupštine Nogometnog kluba “TOŠK” Tešanj u 2017. godini, održana je u petak, 29.09.2017. godine,  u konferencijskoj sali “Ville Ukus” u Tešnju. Skupštini je prisustvovalo 39 članova.

Po Dnevnom redu Skupštine usvojeni su: Izvještaj o radu za dosadašnji dio tekuće godine, izvještaj o finansijskom poslovanju za dosadašnji dio tekuće godine, kao i Plan rada za nastavak takmičarske 2017/18. sezone.

Razlog sazivanja sjednice Skupštine bio je mandat koji su na raspolaganje Skupštini dali Upravni odbor i Generalni sekretar. Ovaj saziv naišao je na punu podršku svih prisutnih članova koji su ohrabrili rukovodstvo Kluba da nastavi svoje uspješno vođenje NK TOŠK, pa je istima jednoglasno izglasano povjerenje.

Generalni zaključak sa Skupštine bio je da Tešanj zaslužuje imati TOŠK-a u ovom rangu takmičenja jer se u Tešnju, ali i šire stvorio pozitivan ambijent zbog NK TOŠK, te je potrebno da se svi članovi Kluba aktivno uključe u ostvarivanje ostanka kluba u Prvoj ligi Federacije BiH.

Jednoglasno su usvojeni i sljedeći zaključci:
▹Zadužuje se Upravni odbor da izvrši re-evidenciju članova Skupštine,
▹Zadužuje se Upravni odbor, Predsjednik i Potpredsjednik Skupštine da izvrše dopunu članova Upravnog odbora,
▹Zadužuje se Upravni odbor da nastavi voditi računa o financijskoj disciplini i transparentnosti,
▹Organizirati novu sjednice Skupštine u januaru 2018. godine.