Peto kolo Kantonalne nogometne lige ZDK: Rezultati i tabela.

Pobjeda našeg “Napretka” iz Šija, u petom kolu Kantonalne nogometne lige Zeničko – dobojskog kantona.

NK “Napredak” iz Šija je u ovom kolu na svom terenu ugostio ekipu “Stupčanice” iz Olova, ova utakmica odigrana je u nedjelju, 01.10.2017. godine, sa početkom u 15:30 sati.

Ekipa “Stupčanice” iz Olova se do ovog kola nalazila na liderskoj poziciji, bez ijednog poraza u prva četiri kola. Tako su krenuli i protiv “Napretka”, liderski i već u prvom poluvremenu vodili su rezultatom 1:0.

Međutim, u nastavku naši “Šijani” ubacuju u višu brzinu i sa tri gola (Halilović, Hafizović A. i Hafizović D.) preokreću rezultat za konačnih 3:1, i za prvi ovosezonski poraz ekipe iz Olova.

Čestitke našim momcima na prikazanoj igri, borbenosti i zalaganju, a u nastavku donosimo rezultate svih utakmica i tabelo nakon odigranog petog kola:

ŠIJE: Napredak – Stupčanica Olovo 3:1,
KOSOVA: Vis Simm-Bau  – Novi Šeher 4:0,
VAREŠ: Vareš – Proleter Makljenovac 4:0,
ZENICA: Fortuna – Zmaj Buzića Mahala 1:4,
NEMILA: Nemila – Rudar Breza 2:1.