Poraz naših rukometaša.

Proteklog vikenda odigrano je 9. kolo takmičenja u Prvoj rukometnoj ligi Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj nastupa naš Rukometni klub “Bosna TS ” Tešanj.

U okviru ovog kola naši rukometaši su tijesno poraženi na gostovanju u Gradačcu, rezultatom 27:26, a utakmica je odigrana u subotu, 25.11.2017. godine, u sportskoj dvorani u Gradačcu.

Domaća ekipa je bolje otvorila utakmicu te prvo poluvrijeme riješila u svoju korist, rezultat 12:8. Na startu drugog poluvremena naši rukometaši ubacuju u višu brzinu i sustižu prednost domaćina. U nastavku, prednost se izmjenjivala na obje strane te se ulazi u pravu “triler” završnicu. Na kraju, domaća ekipa je imala više sreće, za zasluženih 27:26.

Kod naše ekipe istakli su se Isaković i Došić sa po 8 pogodaka, dok su kod domaćina najzapaženiji Kahvedžić sa 8 i Zrnić sa 7 pogodaka, a svoje veče imao je i izvrsni golman domaćina Hećimović.