Početak takmičenja Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom.

Vikend pred nama donosi nam početak takmičenja – prvo kolo Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom, koje se održava u Zenici, u nedjelju 22.04.2018. godine, u organizaciji Streljačkog saveza Federacije BiH i domaćina takmičenja Streljačkog kluba Zenica.

Na takmičenju se očekuje učešće oko 15 klubova iz cijele Federacije BiH, a među njima su i naši klubovi Streljački klub Tešanj i Streljački klub “Paljuge” Šije, koji će na ovom takmičenju nastupiti u svim kategorijama.

Svakako da ovo predstavlja značajan napredak u streljaštvu, na području naše općine kao i cijele Bosne i Hercegovine, na čemu i organizatoru i našim klubovima čestitamo i želimo puno sreće na takmičenju, a naročito našim strijelcima, kojima  želimo mirnu ruku i sigurno oko te da ostvare što bolje rezultate.

Sretno.