Javni poziv za dostavu ponuda za isporuku opreme za ples.

Sportski savez općine Tešanj poziva na konkurentski zahtjev za dostavu ponuda za isporuku opreme za ples, za potrebe realizacije  projekta „Sportom do zdravlja – SPORT ZA SVE“, koji se implementira u sklopu Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom balkanu, finansiran od Europske unije a koji provodi UNDP.

SPECIFIKACIJA:

NAZIV ARTIKLA/ROBE KOLIČINA Jedinična cijena sa izraženim PDV-om UKUPNO
1. Baletanke, platnene, sa gumenim potplatom, za plesne aktivnosti, boja crna, Veličine:

• Broj 24 –  5  kom,
  • Broj 26 –  5  kom,
  • Broj 28 –  5  kom,
  • Broj 30 –  5  kom,
  • Broj 32 –  5  kom,
  • Broj 34 –  5  kom,
  • Broj 36 –  5  kom,
  • Broj 38 –10 kom,
  • Broj 40 –  5 kom.
50 komada
2. Ogledalo pokretno, za sportske dvorane, pomoćno sredstvo za plesne aktivnosti, sa čeličnim ramom, trodijelno, veličina svakog pojedinačnog dijela ogledala 160 cm x 200 cm, komad
3.Kostim za plesače, dječiji muški, spandex triko sa hlačama, sastav  100 % metalic lycra, sa dodatkom cirkona “Swarovski” u gornjem dijelu trikoa, boja crna.  Veličina:  za uzrast od 14 godina. komad
3.Kostim za plesače, dječiji ženski, spandex triko, sastav 100 % metalic lycra, sa dodatkom “Swarovski” cirkona u gornjem dijelu trikoa, crni i crveni, suknja sa gaćicama sa dodatkom trikoa, sastav 100% metalic lycra, kratka, crne i crvene boje, sa dodatkom “Swarovski” cirkona. Veličine:

za uzrast od   8 god. –  3 kom,

za uzrast od 10 god. –10 kom,

za uzrast od 12 god. –  7 kom,

za uzrast od 14 god. –  4 kom.

24 komada
Ukupna cijena svih artikala sa izraženim PDV-om:

USLOVI ZA UČEŠĆE:

• Da su ponuđači registrovani u relavantnim profesionalnim ili trgovačkim registrima,
  • Da tehnička i profesionalna sposobnost ponuđača garantuje uspješnu realizaciju ugovora.

ROK I NAČIN PODNOŠENJA  PONUDE:

Rok za dostavljanje ponude ističe 18.05.2018.godine u 12:00 h. Potpisane i ovjerene ponude nam možete dostaviti poštom ili lično na adresu: Sportski savez općine Tešanj, Kralja Tvrtka 1, 74260 Tešanj. Svi troškove u vezi pripreme i dostavljanja ponude padaju na teret ponuđača.

Neophodno je da ponuđač dostavi slijedeću dokumentaciju:

• Izvod iz sudskog registra (fotokopija)
  • Porezni i identifikacioni broj (fotokopija)

OTVARANJE PONUDA:

Otvaranje ponuda će se obaviti dana 18.05.2018.godine, poslije 12:00 sati, u prisustvu dva člana komisije, u prostorijama Sportskog saveza općine Tešanj. Otvaranje ponuda konstatuje se zapisnički a zapisnik potpisuju svi članovi komisije. Nepotpune i neblagovremene ponude neće biti uzete u razmatranje.

KRITERIJ ZA ODABIR PONUDE je najniža cijena ponude koja ispunjava uslove iz ovog poziva. Ponuđač može ponuditi samo jednu cijenu i cijena se ne može mijenjati. O cijeni se neće pregovarati.

OBAVJEŠTENJE  O DODJELI:

Svi ponuđači će pismenim putem biti obavješteni o rezultatima nabavke i o donošenju odluke o izboru najpovoljnijeg dobavljača.

ZAKLJUČENJE UGOVORA :

Ugovor će se zaključiti u skladu sa uslovima iz tenderske dokumentacije i prihvaćene ponude.

NAPOMENA: Sva plaćanja se vrše poslije isporuke robe. Avansna plaćanja nisu prihvatljiva.

Dostavljeno:

1. Privrednim subjektima,
  2. Web-adresa: sportskisaveztesanj.ba,
  3. a/a.

Sportski savez općine Tešanj

Besim Sejdić, Predsjednik

(Ovjereno pečatom i potpisano)