Najava za treninge plesa.

Sportski savez općine Tešanj, u saradnji sa Plesnim klubom “Win” Tešanj i JU Centar za djecu i odrasle osobe sa posebnim potrebama Tešanj, u okviru  projekta „Sportom do zdravlja – SPORT ZA SVE“ organizuje jednomjesečnu obuku – treninge plesa, za sve zainteresirane građane,  sa posebnim akcentom na marginalizirane skupine stanovništva.

Korisnici ovog projekta su prioritetno osobe sa poteškoćama u razvoju, osobe sa invaliditetom, ženska populacija, djeca i mladi, kao i svi drugi zainteresirani građani općine Tešanj.

Treninzi se održavaju u sportskoj dvorani objekta „Musala“ u Tešnju, prema utvrđenom planu i programu rada.

Period implementacije ovog dijela projekta je 01.06. – 30.06.2018. godine.

Više informacija možete dobiti na telefon: 061/973-691 ili na mail: sportskisaveztesanj@hotmail.com.

DOBRO DOŠLI!

Projekat „Sportom do zdravlja – SPORT ZA SVE“ je sufinansiran/podržan u okviru Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu – ReLOaD, koji finansira Evropska unija (EU), a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP).