Na jezeru “Jelen” održano Kantonalno takmičenje u ribolovu za osobe sa invaliditetom.

U nedjelju, 10.06.2018. godine, naš Savez za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom općine Tešanj bio je domaćin Kantonalnog takmičenja u sportskom ribolovu – disciplina “lov ribe udicom na plovak”, za osobe sa invaliditetom.

Takmičenje je održano na jezeru “Jelen” u Jelahu, a naš Savez za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom općine Tešanj ponovio je prošlogodišnji uspjeh – i ove godine osvojeno je prvo mjesto u ukupnom poretku, dok su naši predstavnici Amer Travančić, Nedžad Hrvić i Mirsad Čaplja osvojili su prva mjesta u svojim kategorijama.

Poredak ekipa:

1. mjesto – SSR OSI Tešanj,
  2. mjesto – SSR OSI Visoko,
  3. mjesto SSR OSI Maglaj.

Prvak staze bio je naš Amer Travančić.

Čestitamo našem Savezu za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom na odličnim rezultatima, kao i na uspješnoj organizaciji ovog takmičenja.