Federalna liga u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom – Rezultati trećeg kola.

Proteklog vikenda održano je treće kolo Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom, u kojoj sa svim selekcijama nastupaju naši klubovi Streljački klub Tešanj i Streljački klub “Paljuge” Šije.

Ova liga zamišljena je kao okvir za takmičenje klubova sa prostora Federacije BiH, koji preferiraju takmičenje zračnom puškom – serijski program i drugih zainteresovanih klubova, s mogućošću širenja takmičenja na druge discipline i druge vrste zračnog oružja. Takmičenja se održavaju u tri kategorije: kadeti, juniori i seniori, kako za muškarce tako i žene.

Treće kolo ove Lige održano je u Zenici, u nedjelju 24.06.2018. godine, uz učešće 10 klubova iz Federacije BiH. Naši takmičari su i u ovom kolu bili vrlo precizni i ostvarili odlične rezultate:

Streljački klub TešanjStreljački klub “Paljuge” Šije