Prijem za istaknute sportiste i sportske kolektive sa područja općine Tešanj.

Danas (četvrtak, 02.08.2018. godine) Općinski načelnik Suad Huskić, u saradnji sa Sportskim savezom općine Tešanj, u sali Općinskog vijeća upriličio je prijem istaknutih  tešanjskih sportista, koji su u prvoj polovini 2018. godine ostvarili značajne rezultate na različitim sportskim takmičenjima.

Na prijemu kod Općinskog načelnika našli su se uspješni sportisti i predstavnici sportskih klubova, nogometaši (NK “TOŠK” Tešanj), košarkaši (KK “Gradina” Tešanj, ŽKK Tešanj), predstavnici borilačkih sportova (KBS “Borac Jelah”, CBS Tešanj, KK “Unija” Tešanj, Taekwondo akademija Tešanj, Karate klub Tešanj), ribolovci (USR “Blinker” Kalošević), strijelci (Streljački klub  Tešanj, SK “Paljuge” Šije), rukometaši (RK “Bosna TS” Tešanj) i predstavnici Plesnog kluba “Win” Tešanj.

U ugodnom i neformalnom druženju, uz obraćanja Općinskog načelnika i predstavnika Sportskog saveza općine Tešanj, naši mladi i uspješni takmičari su takođe predstavili svoje rezultate i sportske uspjehe.

Općinski načelnik pohvalio je postignute izuzetne sportske rezultate, te uručio i skromne poklone (novčana nagrada i knjiga) za sve takmičare.

Svakako hvale vrijedna gesta koja će, sigurni smo, biti dodatni motiv ovim mladim ljudima, da istraju u svojim naporima i priušte nam još mnogo dobrih sportskih rezultata u budućnosti.

Čestitamo.