Sastanak sa predstavnicima streljačkih klubova.

Danas (08.04.2016.godine) je u kancelariji Sportskog saveza općine Tešanj održan sastanak sa predstavnicima streljačkih klubova općine Tešanj. Sastanku su, pored predstavnika Sportskog saveza, bili prisutni i direktor JU “Sportsko-rekreacioni centar” Tešanj Safet Jašić te predstavnici klubova: Handžić Izudin (Streljački klub Tešanj), Muris Prnjavorac (Klub strijelaca Tešanj), Haris Sejdić (Streljački klub “Zigana”) i Muhamed Ibrahimović (Streljački klub “Paljuge”).

U vrlo konstruktivnoj raspravi dogovorene su zajedničke aktivnosti na razvoju streljaštva na području naše općine a naročito u oblasti rada streljačkih klubova sa školskom djecom, te aktivnosti na organizaciji Općinskog turnira u streljaštvu, povodom svečanog otvaranja novoizgrađene streljane u objektu „Musala“.