Aktivnosti Saveza sportskih ribolovnih društava ZE-DO kantona.

U srijedu, 20.06.2018.godine, održan je radni sastanak predstavnika Saveza sportskih ribolovnih društava ZE-DO kantona sa ministrom za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu ZE-DO kantona Himzom Smajićem i njegovim pomoćnikom Suljom Kartalom.

Sastanak je održan u prostorijama Ministarstva za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu ZE-DO kantona u Zenici a ispred Saveza sportskih ribolovnih društava ZE-DO kantona sastanku su prisustvovali i tešanjski predstavnici Vahid Festa i Besim Sejdić.

U veoma prijatnoj atmosferi učesnici sastanka su raspravljali o tekućim aktivnostima sportskih ribolovnih udruženja, postojećim problemima u radu te su donešeni određeni zaključci koji treba da unaprijede saradnju Ministarstva i postojećih sportskih ribolovnih društava, u zajedničkoj misiji razvoja sportskog ribolova i očuvanja postojećih prirodnih resursa (riblji fond, rijeke i jezera) na nivou ZE-DO kantona.

Koristimo priliku da se zahvalimo ministru i pomoćniku na prijemu kao i na konstruktivnom rješavanju aktuelnih pitanja.

Bistro!