Kantonalno takmičenje u ribolovu za osobe sa invaliditetom.

U nedjelju, 10.06.2018. godine, naš Savez za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom biće domaćin Kantonalnog takmičenja u sportskom ribolovu – disciplina “lov ribe udicom na plovak”, za osobe sa invaliditetom.

Takmičenje će biti održano na jezeru “Jelen” u Jelahu sa početkom u 08:00 sati, u organizaciji Saveza za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom općine Tešanj.

Puno sreće i uspjeha želimo našim ribolovcima iz Saveza za sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom općine Tešanj, kako u samoj organizaciji tako i u takmičarskom dijelu a sigurni smo da će na najbolji mogući način predstaviti i svoj klub i našu općinu Tešanj.

Sretno.

Naša ekipa SSR OSI općine Tešanj prošlogodišnji pobjednik kantonalnog takmičenja