Treneri Karate kluba Tešanj na seminaru u Neumu.

Treneri Karate kluba Tešanj Sejmenović Suljo i Ostrvica Adis, ove sedmice putuju na karate kamp koji će se održati u periodu od 25. do 31. jula u hotelu “Zenit” u Neumu.

U okviru seminarskih aktivnosti ovog kampa, naši mladi treneri će pristupiti polaganju za majstorsko karate zvanje “Crni pojas – 2. DAN”.

Ovaj već tradicionalni ljetni karate kamp uvršten je u kalendar aktivnosti Karate saveza FBiH, te će ga voditi selektori ženske i muške karate reprezentacije BiH, kao i ostali vrsni treneri karate sporta, dok će ispitivanje vršiti ispitna komisija Karate Saveza BiH.

Cilj naših vrijednih trenera je osvojiti novo Majstorsko zvanje i popeti se na stepenicu više na piramidi uspjeha svakog karatiste.

Našim trenerima želimo puno sreće na predstojećim pripremama kao i na samom polaganju, da ispune kriterije ispitne komisije i zasluže nova karate zvanja, te da stečena znanja i vještine nesebično prenose na nove generacije tešanjskih karatista.