CBS Tešanj i KBS “Borac” Jelah: Žetva medalja na takmičenju u Sarajevu.

U subotu, 23.02.2019. godine, takmičari Kluba Borilačkih sportova “Borac” Jelah i Centra borilačkih sportova Tešanj zabilježili su veoma uspješne nastupe u Sarajevu, na međunarodnom kickboxing kupu “WAKO GRAND PRIX BIH 2019”.

U konkurenciji od oko 7oo takmičara iz 95 klubova i 9 država, naše takmičarske ekipe su ponovo pokazale zašto spadaju u sami vrh BH kickboxa.

Ekipa Centra borilačkih sportova Tešanj osvojila je 8 medalja: 4 zlatne (Nirmana Brkić, Zejfa Ahmetović, Hamza Bešo i Adnan Halilović), 2 srebrne (Ema Bećar, Leyla Sejmenović), 2 bronzane (Kenan Huseinbašić, Ferid Huskić) te pehar za najbolju seniorku turnira, koji je osvojila Nirmana Brkić.

Klub borilačkih sportova”Borac”Jelah nastupio je u dvije borbene discipline osvojio 10 medalja: 2 zlatne, 3 srebrne i 5 bronzanih. Medalje osvojili: Mustafa Bošnjak 1 zlatna i 1 bronzana, Emrah Halilović 1 zlatna, Lejla Hasanbašić 2 srebrne, Ermin Šabić 1 srebrna i 1 bronzana, Mirsad Hasić 2 bronzane i Ijad Ramić 1 bronzana.