Poznati parovi polufinala Kupa BiH u nogometu.

Jučer (utorak, 19.03.2019.godine), u prostorijama Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH u Sarajevu održano je izvlačenje parova polufinala Kupa Bosne i Hercegovine za seniore i juniore.

U polufinale Kupa za seniore, pored našeg “TOŠK”-a, plasirali su se FK “Sarajevo”, OFK “Sloga” Gornje Crnjelovo i NK “Široki Brijeg”.

Naš Muris Jabandžić “Tigar” je predstavljao “TOŠK”-a na ovom izvlačenju, a voljom žrijeba odlučeno je da će u polufinalu Kupa Bosne i Hercegovine igrati:

• OFK “Sloga” – FK “Sarajevo”,
  • NK “Široki Brijeg” – “NK TOŠK”.

Utakmice polufinala igraju se 3. i 10. aprila.

Naša ekipa će prvu utakmicu gostovati na “Pecari”, dok će odluka o stadionu na kojem će “TOŠK” dočekati “Široki Brijeg” biti donešena nakon sjednice Izvršnog odbora Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH, koja je zakazana za subotu, 23.03.2019. godine, budući da tešanjske “Luke” ne ispunjavaju uslove za odigravanje utakmica nivoa Premijer lige BiH.