Skupština NK “TOŠK” Tešanj.

U utorak, 11.06.2019.godine, u restoranu “Central” u Bukvi, (TC “Madi”) održana je redovna izvještajno – izborna sjednica Skupštine Nogometnog kluba “TOŠK” Tešanj. Nakon četiri tačke Dnevnog reda, procijenjeno je da su iscrpljene mogućnosti oko kadrovskih pojačanja Upravnog odbora kluba, te je dogovoreno da se sjednica nastavi u utorak, 18.06.2019. godine, u 18:00 sati, na istom mjestu – restoranu “Central”.

Aktivnostima u klubu, do konačnog formiranja Upravnog odbora, će upravljati gospodin Edin Mujčić, dosadašnji potpredsjednik kluba.

Aktuelni Upravni odbor na čelu sa Mujčićem, zadužen je za organizaciju i nesmetano funkcionisanje kluba i daljnjih aktivnosti, dok se ne formira novi Upravni odbor.