Karate klub Tešanj uspješan na takmičenju u Beogradu.

U subotu, 23.11.2019. godine, naš Karate klub Tešanj je u Beogradu učestvovao na međunarodnom karate turniru “Arena Kup”, održanom u Hali sportova “Ranko Žeravica” u Novom Beogradu, u tehničkoj organizaciji Karate kluba “Arena” Beograd, uz podršku Beogradskog karate saveza i Karate saveza Srbije.

Ovaj tradicionalni turnir okupio je takmičare iz 4 zemlje (BiH, Crna Gora, Makedonija i Srbija), sa preko 50 klubova i 490 takmičara, koji su radili kate i borbe na 4 borilišta.

Naši karatisti ostvarili su odlične rezultate i u Tešanj donijeli medalje visokog sjaja: 2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzana medalja.

ZLATNE MEDALJE:

• Adnan Salkičević, kate pojedinačno – apsolutna kategorija,
  • Adnan Salkičević, kate pojedinačno – A klasa.

SREBRNE MEDALJE:

• Ajdin Salkičević, kate pojedinačno – juniori,
  • Ajdin Salkičević, kate pojedinačno – seniori.

BRONZANE MEDALJE:

• Emina Deljkić, kate pojedinačno – pionirke.

Svakako još jedno lijepo takmičenje i još jedno veliko iskustvo koje će, sigurni smo, svima dugo ostati u lijepom sjećanju.

ČESTITAMO.