XI kolo Prve rukometne lige FBiH – grupa “Sjever”: Našim rukometašima bod sa gostovanja.

Proteklog vikenda odigrano je posljednje, 11. kolo jesenjeg dijela takmičenja u Prvoj rukometnoj ligi Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj nastupa naš Rukometni klub “Bosna TS ” Tešanj.

Naši rukometaši su u okviru ovog kola, na gostovanju u Cazinu, odigrali neriješeno sa ekipom RK “Krajina”. U prvom poluvremenu, uz ujednačenu borbu, naša ekipa bila je agilnija i ostvarila prednost od dva gola, te se na odmor otišlo pri rezultatu 11:13.

I u drugom poluvremenu naša ekipa je bila bolja i konstantno povećavala prednost, da bi u  zadnjih 10-tak minuta došlo do neshvatljivog pada u igri, te se 6 golova prednosti brzo istopilo, za konačnih 26:26.