Najava XIV kola Prve ženske odbojkaške lige FBiH – Naše odbojkašice dočekuju Mikasu.

Predstojećeg vikenda na programu je posljednje, 14. kolo Prve odbojkaške lige Federacije BiH u ženskoj konkurenciji, u kojoj nastupa naš Ženski odbojkaški klub Tešanj.

U okviru ovog kola, naše odbojkašice su domaćin utakmice, koja je u nedjelju, 15.03.2020. godine, trebala biti odigrana u sportskoj dvorani “Musala” u Tešnju, protiv ekipe ŽOK “Mikasa” iz Tuzle.

Ipak, na preporuku Odbojkaškog saveza FBiH i saglasnost ekipe ŽOK “Mikasa”, zbog trenutne zdravstvene situacije, ova utakmica će biti odigrana u Tuzli, sa početkom u 13:00 sati.

Važna napomena: Iz Odbojkaškog saveza FBiH su takođe objavili da se, zbog trenutne zdravstvene situacije, utakmice imaju odigrati bez prisustva gledalaca!

U nastavku, raspored svih utakmica 14. kola:

TUZLA: ŽOK Tešanj – ŽOK “Mikasa” Tuzla,
GRADAČAC: ŽOK “Kula 2” – ŽOK “Lami” Brčko,
TUZLA: OK “Sloboda 2” – OK “Stars” Živinice,
ORAŠJE: ŽOK  “Orašje 2” – ŽOK “Lukavac” Lukavac.

Sretno!