Izbor najuspješnijih sportista, sportskih organizacija i sportskih radnika ZDK 2015.

Organizatori izbora najuspješnijih u oblasti sporta na području Zeničko-dobojskog kantona su NIPD “Naša riječ” Zenica i Sportski savez ZDK, koji već uveliko obavljaju pripreme za ovu manifestaciju, planiranu za kraj februara 2016. godine. Prijave za natječaj su već počele pristizati a krajnji rok za dostavu je 30. januar 2016. godine.

Organizacioni odbor, na čijem je čelu premijer Vlade ZDK Miralem Galijašević, treba uskoro da verifikuje Žiri, koji će, po tradiciji, sačinjavati sportski radnici i sportski novinari. Generalni pokrovitelj je Vlada Zeničko-dobojskog kantona, ali se očekuje podrška ljubitelja sporta, privrednika i svih onih koji i inače svojim donacijama i nesebičnom podrškom čine da sport opstaje na našim prostorima.

I ove godine trebalo bi biti upriličeno štampanje specijalnog izdanja ZE-DO sport, u kojem će biti predstavljeni dobitnici priznanja.

Više informacija na www.nasarijec.ba.