Održana Skupština FK “Borac” Jelah.

Danas je u prostorijama hotela “AA” u Jelahu, pred oko 150 članova i navijača kluba, održana Izvještajno-izborna sjednica Skupštine Fudbalskog kluba “Borac” iz Jelaha.

Nakon što je potvrđen dovoljan broj članova za rad Skupštine, njen predsjednik Semir Čamdžić pročitao je Dnevni red koji je prihvaćen bez izmjena.

Izvještaj o radu i Finansijski izvještaj za 2015. godinu te Plan rada za 2016. godinu prisutnima su iznijeli predsjednik Upravnog odbora Senad S. Subašić i sekretar kluba Emir Kotorić.
Izvještaj disciplinske komisije je podnio predsjednik komisije Enver Hujdur, a izvještaj Nadzornog odbora Hadžić Fadil.
Važno je napomenuti da su svi izvještaji pozitivno ocjenjeni što potvrđuju i rezultati i aktivnosti kluba u 2015. godini.
Ono što treba naglasiti je podatak da je klub već osmu godinu zaredom u pozitivnom poslovanju.
Svi izvještaji su, nakon razmatranja i glasanja, jednoglasno usvojeni.
Kod izbora novog rukovodstva kluba, Nadzorni odbor je, vođen dobrim rezultatima i odličnim poslovanjem dosadašnjeg rukovodstva, predložio da uprava ostane ista.
Nakon čitanja prijedloga, razmatranja i predlaganja novih kandidata, izabrana je Uprava koja će klub voditi i naredne četiri godine:

Predsjednik Skupštine FK “Borac” – Semir Čamdžić
Zamjenik predsjednika Skupštine  – Muharem Subašić

Predsjednik Upravnog odbora FK “Borac” – Senad S. Subašić
Zamjenik predsjednika Upravnog odbora  – Nail Mudrov
Član Upravnog odbora  – Šemso Ahmić
Član Upravnog odbora  – Amra Kantić
Član Upravnog odbora  – Mehmed Kantić
Član Upravnog odbora  – Muhamed Travančić
Član Upravnog odbora  – Fahrudin Bobarić
Član Upravnog odbora  – Nedžad Ćorić
Član Upravnog odbora  – Vlado Mandić

Sekretar FK “Borac” – Emir Kotorić .

Nadzorni odbor FK Borac:
Predsjednik – Miralem Unkić,
Član – Hadžić Fadil,
Član – Andrija Erceg.

Disciplinska komisija:
Predsjednik – Enver Hujdur,
Član – Zaim Hadžan,
Član – Seid Selimanović.

Nakon radnog dijela sjednice, Uprava kluba se zahvalila svima koji su pomogli klub i pozvala sve prisutne na skromnu zakusku na kojoj su prisutne zabavili Henes i njegove kolege.