Liga mladih ZDK za košarkaše – Najava 18. kola.

Vikend pred nama donosi nam 18. kolo takmičenja košarkaške Lige mladih ZDK, u kojoj se takmiče omladinske selekcije naših klubova: Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj, Ženskog košarkaškog kluba Tešanj i Košarkaškog kluba “Basketball Heroes” Tešanj.

Budući da se u ovoj ligi određene ekipe takmiče sa jednom ili dvije selekcije, tako je i raspored utakmica kombinovan pa ekipe koje imaju sve selekcije u jednom kolu mogu imati različite rasporede po selekcijama.

U ovom kolu, naše ekipe igraju prema sljedećem rasporedu:

KK “Gradina” Tešanj:

Selekcije “Gradine” gostuju u Zenici, gdje će odmjeriti snage sa odgovarajućim selekcijama KK “Kengur”.

ŽKK Tešanj:

Kadeti i juniori će  ugostiti svoje vršnjake iz “WBS” Teslić.

Basketball Heroes Tešanj:

Pretpioniri će ugostiti ekipu KK “Maglaj”.

SRETNO!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com