full screen background image

Liga mladih ZDK za košarkašice – Peto kolo.

Liga mladih ZDK za košarkašice – Peto kolo.

Vikend pred nama donosi nastavak takmičenja u okviru košarkaške Lige mladih Zeničko-dobojskog kantona za ženske omladinske selekcije naših klubova Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj i Ženskog košarkaškog kluba Tešanj. Na programu je 5. kolo, u okviru kojeg naše ekipe igraju na domaćem terenu.

Pionirke i kadetkinje ŽKK Tešanj će u subotu, 09.02.2019. godine, u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj ugostiti odgovarajuće selekcije KK “Kengur” iz Zenice. Pionirke počinju u 10:00 sati, kadetkinje u 11:45 sati.

Pionirke “Gradine” će u nedjelju, 10.02.2019. godine, takođe na domaćem terenu, u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj, odmjeriti snage sa ekipom KK “Abeceda” iz Zenice. Utakmica počinje u 10:00 sati.

Sretno.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com