“Stupčanica” iz Olova pobjednik Kupa NS ZDK.

U srijedu, 19.06.2019. godine, na stadionu “Danac” u Olovu, sa početkom u 17:00 sati, odigrana je finalna utakmica Kup takmičenja Nogometnog saveza ZDK, između ekipa “Stupčanice” i “Moševca”.

Uspješnija je bila domaća ekipa “Stupčanice”, koja je golom Karahmetovića osvojila ovosezonsko Kup takmičenje Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, čime je ovjerila duplu krunu, budući da je prethodno nadmoćno osvojila titulu prvaka kantonalne lige ZDK (15 pobjeda i 1 neriješen rezultat).

Osim superiorne igre, domaćini su se istakli i kao jako dobri organizatori finala Kupa ZDK. Odlični uslovi za igru, travnjak najviše kvalitete, na tribinama blizu 800 gledalaca, utakmica za pamćenje. Nakon utakmice, veliko slavlje domaćina, potpuno zasluženo.

ČESTITAMO!