Naš Mesud Unkić kao član ekipe ZDK prvak BiH.

Jučer (nedjelja 01.11.) je u sportskoj dvorani u Cazinu, u organizaciji Sportskog saveza invalida BIH te domaćina Saveza za sport i rekreaciju invalida USK-a kantona i tehničkog organizatora Saveza za sport i rekreaciju invalida Cazin održano je Državno prvenstvo u Stonom tenisu za invalidna lica. Prvenstvo je proteklo u veoma dobroj organizaciji bez i jedne greške. Učešće na turniru je uzelo 7 kantonalnih ekipa i to: Kanton Sarajevo, Bosansko podrinjski Kanton Goražde, Zeničko Dobojski Kanton, Srednjobosanski Kanton Travnik, Tuzlanski Kanton, Hercegovačko Neretvanski Kanton i domaćin Unsko Sanski Kanton.

U ekipi ZDK bio je i naš Mesud Unkić, član Saveza za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj a u konačnom poretku ekipno su zauzeli PRVO mjesto i titulu Prvaka BiH, ispred ekipe USK i trećeplasirane ekipe Kantona Sarajevo. Čestitamo ekipi ZDK i našem Mesudu na postignutom rezultatu.