Priznanje Savezu sa sport i rekreaciju invalida općine Tešanj.

Juče (srijeda 23.12.) su predstavnici Saveza za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj bili u Brezi gdje je održan sastanak Upravnog Odbora Sportskog saveza invalida Zeničko – Dobojskog Kantona. Sastanku su prisustvovali predstavnici 9 općinskih saveza za sport i rekreaciju lica sa invaliditetom te su jednoglasno usvojeni Finansijski plan, Plan rad i Kalendar takmičenja za 2016. godinu.

Između ostalog, naš Savez za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj će iduće godine biti domaćin Kantonalnog takmičenja u sportskom ribolovu za lica sa invaliditetom.

Takođe bitno za napomenuti da je Predsjedniku Saveza za sport i rekreaciju invalida općine Tešanj Sabahudinu Mahmutoviću odato priznanje i uručen skroman poklon – sat, kao nagrada za njegov dosadašnji izuzetan rad i zalaganje.

Čestitamo.