XVIII kolo Druge lige FBiH – grupa “Centar”.

U okviru 18. kola Druge lige Federacije BiH – grupa “Centar”, jučer (subota, 26.03.2016.godine) je samo naša NK “Pobjeda” Tešanjka odigrala utakmicu protiv ekipe NK “Azot” iz Vitkovića i zabilježila pobjedu rezultatom 2:1. Strijelci za naš tim bili su Buljubašić i Bahtić.

Kao što smo ranije izvijestili, gostovanje NK “TOŠK” u Žepču odgođeno zbog prijateljske utakmice sa FK “Sarajevo”dok se utakmica između FK “Borac” iz Jelaha i NK “Usore” iz Usore odlukom rukovodstva lige i delegata utakmice nije odigrala. Iz Upravnog odbora FK “Borac” Jelah poručuju da već u ponedjeljak kreću sa novim aktivnostima u rješavanju problematike na relaciji:  Klub – Savez, i svakako da će svoje pravo tražiti svim legalnim sredstvima, pa i putem suda.