Održana Vanredna Skupština NK “TOŠK” Tešanj.

Jučer (četvrtak, 16.06.2016.godine) je u prostorijama Centra za kulturu i obrazovanje – Mala sala Centra, sa početkom u 17,00 sati održana Vanredna sjednica Skupštine NK “TOŠK” Tešanj.

Na sjednici je komletan dosadašnji sastav Upravnog odbora, na čelu sa predsjednikom Arminom Sejmenovićem, podnio ostavku na dužnost.

Prema odluci Skupštine, ulogu Predsjednika Upravnog odbora će preuzeti dosadašnji Šef stručnog štaba Edin Šaranović.

6

Šaranović bi trebao pomoći oko izbora novog saziva Upravnog odbora, te sazvati redovnu Skupštinu, koja bi se trebala održati prije početka prvenstva u takmičarskoj 2016/2017. godini.

Na Sjednici je takođe izabran i Nadzorni odbor u sastavu: Armin Sejmenović, predsjednik NO, te Amra Kantić i Sead Šišić, članovi NO.