Poraz naših nogometašica.

U subotu, 01.10.2016.godine, ženska selekcija FK “Borac” Jelah je na gostovanju u Goraždu, u okviru V kola Druge ženske nogometne lige F BiH – grupa “Sjever”, pretrpjela poraz od ekipe domaćina ŽFK “Libero” iz Goražda, rezultat 2:1 (Poluvrijeme 2:0).

Domaća ekipa je dominirala u prvom poluvremenu, kada su i postigli dva pogotka i imali još 4 izgledne prilike, dok su u drugom poluvremenu naše nogometašice zaigrale bolje, iz nekoliko kontranapada su zaprijetile golu domaćina da bi iz jedne takve situacije i opravdano dosuđenog jedanaesterca i postigle pogodak.

Naše nogometašice su sada na drugom mjestu na tabeli i 6 bodova zaostatka za ekipom iz Goražda, koja je u 5 kola zabilježila 5 pobjeda, maksimalnih 15 bodova uz gol razliku 17:2.