Plesni klub “Win” Tešanj za vikend uspješan na dva fronta.

Plesni klub “Win” Tešanj je proteklog vikenda ubilježio uspješne nastupe na dva takmičenja.

U subotu, 09.11.2019. godine, naši mali plesači su gostovali u Slavonskom Brodu, R. Hrvatska, na “3. Astra Kup”-u, regionalnom takmičenju u akrobatskom rock ‘n’ roll-u. Na turniru je učestovalo 720 takmičara iz 18 klubova, a naš klub je u Tešanj donio 3 zlatne i 1 bronzanu medalju.

U nedjelju, 10.11.2019. godine, na programu je bio Memorijalni kup “Miralem Mujanović – Lalo” u Tuzli. Ovo takmičenje već godinama organizuje Plesni klub “Flamenco” iz Tuzle. Plesni klub “Win” Tešanj je i na ovom turniru, na kojem je učestvovalo 380 takmičara, osvajao medalje: 2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu.

Može se zaključiti da je ovaj, za takmičare PK “Win” Tešanj buran vikend, na kraju veoma dobro završen, tako da su iz Slavonskog broda i Tuzle u naš grad donijeli ukupno 9 medalja.

ČESTITAMO!

 

Loading