Pobjeda naših rukometaša.

Naši rukometaši su jučer (srijeda, 26.10.2016. godine), u okviru 5. kola Prve rukometne lige Federacije BiH – grupa “Sjever”, na svom terenu u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj, sa početkom u 19:30 sati, igrali prvenstvenu utakmicu protiv gostiju iz Bihaća i zabilježili rutinsku pobjedu. Rezultat je na kraju glasio 37:30 (poluvrijeme 17:14).

Od samog početka domaća ekipa je nametnula svoju igru, do kraja prvog poluvremena gosti iz Bihaća su donekle i parirali domaćinu međutim, na početku drugog poluvremena,  naši rukometaši ubacuju u višu brzinu, serijom od 5:0 podižu rezultat, kao i atmosferu u dvorani.

Gol razlika je na kraju mogla biti i veća, (tokom drugog poluvremena penjala se i na 11 golova razlike) ali trener Adžamija Avdija pruža priliku i svojim mlađim igračima, koji su rezultat održali na pristojnih 7 golova razlike.